Eichhorn - Houten Constructie Kit - Kraan - vanaf 6 jaar
- EAN: 4051902001189
- Categorie(n): Bouw en constructie Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:33:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Eichhorn houten constructie kit kunnen kinderen vanaf 6 jaar hun eigen bouwavontuur beleven. Deze 170-delige set biedt de mogelijkheid om 5 verschillende modellen te bouwen, waaronder een kraan, een locomotief, een vliegtuig, een racewagen en een ambulance. Met behulp van de meegeleverde gereedschappen, instructies en schroeven kunnen kinderen hun ruimtelijk inzicht en fijne motoriek ontwikkelen terwijl ze plezier hebben.
De houten onderdelen van de Eichhorn constructie kit zijn gemaakt van 100% duurzaam FSC®-hout, wat zorgt voor kwalitatief speelplezier. Deze kit is geproduceerd in Duitsland en voldoet aan de hoogste standaarden. Met een breedte van 24.5 cm, een hoogte van 27 cm en een lengte van 14 cm is deze set ideaal voor kinderen die graag creatief bezig zijn en technische vaardigheden willen ontwikkelen.
Naast het bouwplezier stimuleert deze constructie kit ook het leervermogen van kinderen door problemen op te lossen en creatief te denken. Met de Eichhorn houten constructie kit kunnen kinderen urenlang spelen en ontdekken, terwijl ze trots zijn op hun zelfgebouwde creaties.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je Eichhorn - Houten Constructie Kit - Kraan - vanaf 6 jaar kopen voor de prijs van € 35,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Eichhorn - Houten Constructie Kit - Kraan - vanaf 6 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Eichhorn - Houten Constructie Kit - Kraan - vanaf 6 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,36 voor Eichhorn - Houten Constructie Kit - Kraan - vanaf 6 jaar is gemeten op 04-10-2025. De hoogste prijs was € 35,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,63. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 6 jaar |
| Thema | Stadsleven |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 170 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 100039097 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Hout |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 24.5 cm |
| Product hoogte | 27 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 140 mm |
| Verpakking lengte | 284 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.28 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4051902001189 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Eichhorn - Houten Constructie Kit - Kraan - vanaf 6 jaar aankoopt