Laat de verbeeldingskracht van je kinderen de vrije loop met de Eichhorn Houten Constructie Kit. Met maar liefst 200 onderdelen van FSC® 100% hout kunnen kinderen vanaf 2 jaar hun eigen creaties bouwen. Deze bouwset stimuleert de creativiteit en de motorische vaardigheden van kinderen.
De aanbevolen minimum leeftijd voor deze constructie kit is 2 jaar, terwijl de aanbevolen maximum leeftijd 5 jaar is. Er zijn geen batterijen vereist voor dit speelgoed, wat het duurzaam en milieuvriendelijk maakt. De kit bevat geen minifiguren en heeft een CE-markering voor veiligheid.
Met een afmeting van 25 cm in de breedte, 31 cm in de hoogte en 14 cm in de lengte, is deze bouwset ideaal voor jonge kinderen om mee te spelen. De kleur van de set is bruin en het materiaal is hout. Daarnaast is deze constructie kit ook bekroond met geen prijzen in het introductiejaar 2021.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad Fietsenwinkel be
- Bij Conrad kun je Eichhorn - Houten Constructie Kit - 200 stuks - FSC® 100% hout - vanaf 2 jaar kopen voor de prijs van € 37,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Eichhorn - Houten Constructie Kit - 200 stuks - FSC® 100% hout - vanaf 2 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Eichhorn - Houten Constructie Kit - 200 stuks - FSC® 100% hout - vanaf 2 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor Eichhorn - Houten Constructie Kit - 200 stuks - FSC® 100% hout - vanaf 2 jaar is gemeten op 02-10-2025. De hoogste prijs was € 45,99 op 08-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 16,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 200 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 100001612 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Hout |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 31 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (2) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 31 cm |
| Verpakking lengte | 14 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.40 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4003046004441 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Eichhorn - Houten Constructie Kit - 200 stuks - FSC® 100% hout - vanaf 2 jaar aankoopt