Eggy Wawa Learn at the Farm - Leren op de boerderij van ZURU
- EAN: 4894680033726
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de fantastische wereld van de boerderij met Eggy Wawa Learn at the Farm van ZURU! Dit interactieve speelgoed biedt een leerzame en leuke ervaring met 34 verrassingen. De boerderij-ei opent zich om je kennis te laten maken met verschillende boerderijdieren via dierenfiguurtjes en flashcards. Met vrolijke muziek en het vriendelijke gezicht van het Eggy Wawa-ei is leren nooit eerder zo plezierig geweest!
Ga op een muzikaal avontuur terwijl je de boerderijdieren verkent en je fijne motoriek ontwikkelt op een unieke manier. Eggy Wawa Farm Time biedt praktische activiteiten zoals persen, rollen en gieten, waardoor elk leermoment interactief en boeiend wordt. Of je nu meezingt, boerderijdieren identificeert of creatief speelt, met Eggy Wawa Farm zijn er eindeloos veel manieren om te leren en te spelen.
Het magische Eggy Wawa-ei speelt leuke muziekjes af wanneer je het indrukt, en met maar liefst 34 verrassingen valt er telkens iets nieuws te ontdekken. Volg de Eggy Wawa-show om je kijk- en leerervaring verder uit te breiden en geniet van het interactieve leren op de boerderij.
Dit educatieve speelgoed is gemaakt van kunststof, maakt geluid en vereist 2 batterijen. De handleiding is beschikbaar in het Nederlands, Duits, Engels en Frans. Met Eggy Wawa Learn at the Farm kunnen kinderen vanaf 18 maanden tot wel 99 jaar oud op een speelse manier meer leren over boerderijdieren. Een perfect cadeau voor zowel jongens als meisjes!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je Eggy Wawa Learn at the Farm - Leren op de boerderij van ZURU kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Eggy Wawa Learn at the Farm - Leren op de boerderij van ZURU te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Eggy Wawa Learn at the Farm - Leren op de boerderij van ZURU bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,95 voor Eggy Wawa Learn at the Farm - Leren op de boerderij van ZURU is gemeten op 16-08-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 27,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Taal handleiding | Nederlands Duits Engels Frans |
Productinformatie
| Merk | EGGY WAWA |
| EAN | 4894680033726 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 15102 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x Eggy Wawa boerderij-ei 1x elektronisch muziek-ei 6x boerderijdieren 3x stukken gekleurde klei 1x hooibalenmaker 1x deegroller 1x persvorm 20x dierenkaart |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | AAA LR03 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Boerderijdier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | ZURU |
| Product breedte | 175 cm |
| Product hoogte | 280 cm |
| Product lengte | 232 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Boerderij |
| Speelmethode | Sensorisch speelgoed |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 232 mm |
| Verpakking hoogte | 280 mm |
| Verpakking lengte | 175 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.41 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4894680033726 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Eggy Wawa Learn at the Farm - Leren op de boerderij van ZURU aankoopt