Een balanceerspeeltje, blokken en een Classic World-standaard
- EAN: 6927049050909
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Fantastisch leuk voor elke peuter! Plaats kleurrijke blokken van verschillende vormen op een speciale standaard, maar wees voorzichtig! Plaats de blokken zo dat ze perfect in balans zijn en laat de standaard niet omvallen.
Het merk balanceerspeelgoed Classic World is een geweldig houten product voor kinderen, dat voor vele uren plezier zal zorgen. Het plezier gaat over het rangschikken van kleurrijke blokken in verschillende vormen op een speciale balanceerstandaard. Plezier lijkt eenvoudig te zijn, maar er kunnen vele uren in worden getrokken. Het is een geweldig cadeau-idee voor kinderen vanaf 3 jaar. De speelgoed is gemaakt van hout en geverfd met verf die veilig is voor kinderen.
Het speelgoed ontwikkelt het vermogen om te herkennen kleuren en geometrische figuren, concentratie, verbeelding, en coördinatie. Eco-toys zijn gericht op de jongste kinderen, die zijn gemaakt van volledig natuurlijke, biologisch afbreekbare en hypoallergene materialen, waardoor ze 100% veilig en onschadelijk zijn voor het milieu zelf, maar ook voor uw kleintjes. Classic World is een erkend speelgoedbedrijf. Het bedrijf legt de lat voor andere fabrikanten, voornamelijk met hoogwaardige afwerking. We weten dat kinderen alleen het beste speelgoed verdienen. Classic World zorgt hiervoor door middel van een streng kwaliteit- en productiecontroleproces. Het bedrijf ondersteunt internationale kwaliteitsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Een balanceerspeeltje, blokken en een Classic World-standaard kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Een balanceerspeeltje, blokken en een Classic World-standaard te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Een balanceerspeeltje, blokken en een Classic World-standaard bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Een balanceerspeeltje, blokken en een Classic World-standaard is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.59 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Classic World |
| EAN | 6927049050909 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 265 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6927049050909 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Een balanceerspeeltje, blokken en een Classic World-standaard aankoopt