Educatieve dubbelzijdige schuimrubberen speelmat 180x120cm
- EAN: 5903039700444
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De educatieve dubbelzijdige schuimrubberen speelmat van 180x120cm is perfect voor gebruik als vloerkleed in een kinderkamer. De mat isoleert tegen de kou en vangt vallen op, waardoor uw kind veilig op de vloer kan spelen. Aan één kant staat het alfabet afgebeeld en aan de andere kant de dierentuin, wat het makkelijker maakt voor kinderen om te leren over cijfers, letters en de dierenwereld. Deze speelmat is niet alleen leuk, maar ook educatief.
Daarnaast is de mat vuilbestendig en gemakkelijk schoon te maken, waardoor het onderhoud een fluitje van een cent is. De afmetingen van de mat zijn 180cm x 120cm en deze wordt verpakt in folie om beschadiging tijdens verzending te voorkomen. Met een dikte van 3mm is het een comfortabele ondergrond voor langdurig speelplezier.
De speelmat is geschikt voor kinderen van alle leeftijden, van baby's tot peuters en zelfs oudere kinderen tot 99 jaar. Met de luxe uitgave van deze mat voegt u niet alleen een leuke toevoeging toe aan de kamer van uw kind, maar stimuleert u ook hun leerproces op een speelse manier. Een geweldige investering in de ontwikkeling en plezier van uw kind.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Educatieve dubbelzijdige schuimrubberen speelmat 180x120cm kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Educatieve dubbelzijdige schuimrubberen speelmat 180x120cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Educatieve dubbelzijdige schuimrubberen speelmat 180x120cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,95 voor Educatieve dubbelzijdige schuimrubberen speelmat 180x120cm is gemeten op 07-02-2026. De hoogste prijs was € 29,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Foam |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | geen |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | KX8041 |
| EAN | 5903039700444 |
| Materiaal | Foam |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 180 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 49 cm |
| Verpakking hoogte | 42 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5903039700444 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Educatieve dubbelzijdige schuimrubberen speelmat 180x120cm aankoopt