Met de Easy Set Rond 366x76 cm - 7-delig - Zwembad Set haalt u alles in huis voor eindeloos zwemplezier in uw eigen tuin. Dit opblaaszwembad is kindvriendelijk en eenvoudig op te zetten, waardoor u binnen 10 minuten al kunt genieten van verkoeling op warme dagen.
Het zwembad heeft een inhoud van 5621 liter en biedt plaats aan 5 personen, ideaal voor een gezellige middag met familie en vrienden. De blauwe kleur zorgt voor een frisse uitstraling en met de bijgeleverde filterpomp blijft het water helder en schoon.
De set bevat tevens een handig zwembad onderhoudspakket van WAYS, waarmee u het water eenvoudig kunt onderhouden. Daarnaast wordt de zwembadverwarming meegeleverd, zodat u ook op koelere dagen kunt genieten van aangenaam warm water.
Met het bijgeleverde grondzeil zorgt u ervoor dat uw zwembad beschermd is tegen scherpe voorwerpen en blijft deze langer in goede staat. De Easy Set Rond 366x76 cm - 7-delig - Zwembad Set is een complete en kwalitatieve optie voor zorgeloos zwemplezier in uw eigen achtertuin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Easy Set Rond 366x76 cm - 7-delig - Zwembad Set kopen voor de prijs van € 294,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Easy Set Rond 366x76 cm - 7-delig - Zwembad Set te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Easy Set Rond 366x76 cm - 7-delig - Zwembad Set bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 195,95 voor Easy Set Rond 366x76 cm - 7-delig - Zwembad Set is gemeten op 13-05-2026. De hoogste prijs was € 325,95 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 130,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Merk | Easy Set |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 366 cm |
| Inhoud | 5621 l |
| Type zwembad | Opblaasbaarzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Inclusief filterpomp Inclusief pomp Inclusief grondzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Easy Set |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 11 kg |
| EAN | 8720574961416 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 28130 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Kleur | Blauw |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 366 cm |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 366 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 40 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
EAN
| EAN | 8720574961416 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Easy Set Rond 366x76 cm - 7-delig - Zwembad Set aankoopt