Met de DWP - Hello Tigger & Pooh puzzel kunnen kinderen urenlang speelplezier beleven. Deze legpuzzel met 49 puzzelstukjes is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 4 jaar oud. De puzzel heeft een Walt Disney thema en is ideaal voor kinderen tot 12 jaar oud.
De verpakking heeft een gewicht van 1 kg en afmetingen van 400 mm (breedte) x 300 mm (hoogte) x 500 mm (lengte). De CE-markering is zichtbaar en er zijn veiligheidswaarschuwingen voor het gebruik bij kinderen onder de 12 jaar.
Let op: dit product wordt niet aanbevolen voor kinderen onder de 12 jaar en dient altijd onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt. Voor meer informatie over de verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU en contactgegevens kunt u contact opnemen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je DWP - Hello Tigger & Pooh kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om DWP - Hello Tigger & Pooh te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat DWP - Hello Tigger & Pooh bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor DWP - Hello Tigger & Pooh is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Overige producteigenschappen
| Aantal puzzel stukjes | 49 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Puzzelthema | Walt Disney |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
EAN
| EAN | 4005556092321 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je DWP - Hello Tigger & Pooh aankoopt