Met het DuoPack Piraten van PLAYMOBIL kunnen kinderen zich urenlang vermaken met het spelen van piratenavonturen. De set bevat in totaal 2 onderdelen, gemaakt van hoogwaardig kunststof. Deze speelfiguren zijn ideaal voor jongens tussen de 4 en 10 jaar oud.
De verpakking van het DuoPack Piraten heeft een breedte van 146 mm, een hoogte van 41 mm en een lengte van 149 mm. Het totale gewicht van de verpakking is 0.06 kg. Bovendien is het speelgoed voorzien van een zichtbare CE-markering, wat staat voor de naleving van de Europese veiligheidsnormen.
Dit DuoPack Piraten is geen fan merchandise en is niet gerelateerd aan een specifiek personage. Het speelgoedthema van deze set is piraten, waardoor kinderen hun fantasie de vrije loop kunnen laten gaan en spannende avonturen kunnen beleven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je DuoPack Piraten/DuoPack Pirates kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om DuoPack Piraten/DuoPack Pirates te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat DuoPack Piraten/DuoPack Pirates bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor DuoPack Piraten/DuoPack Pirates is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,99 op 03-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal onderdelen | 2 |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789041272 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4127 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Piraten |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 146 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 149 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789041272 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je DuoPack Piraten/DuoPack Pirates aankoopt