Welkom in de wereld van PLAYMOBIL met het DuoPack Graaf en Gravin! Laat je fantasie de vrije loop terwijl je de avonturen bedenkt van deze adellijke personages. Gemaakt van hoogwaardig kunststof, zijn deze speelfiguren zorgvuldig ontworpen voor urenlang speelplezier zonder geluid te maken. Dit DuoPack is perfect voor kinderen tussen de 4 en 10 jaar oud en is voorzien van een CE markering voor veilig speelplezier.
De verpakking van het DuoPack is 149 mm breed, 55 mm hoog en 152 mm lang, met een gewicht van slechts 0.08 kg. De prachtige kleuren wit, roze en paars maken deze speelfiguren zowel visueel aantrekkelijk als educatief. Met het speelgoedthema van prinsessen zullen vooral meisjes zich helemaal kunnen uitleven in hun eigen sprookjeswereld.
Naast het bieden van vermakelijk speelgoed, voldoet PLAYMOBIL aan alle kwaliteitsnormen en heeft het merk een CE kwaliteitslabel. Dit DuoPack is niet alleen leuk, maar ook veilig en verantwoordelijk geproduceerd voor kinderen. De speelfiguren zijn ideaal voor creatieve rollenspellen en zullen de verbeelding van elk kind stimuleren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je DuoPack Graaf en gravin / DuoPack Duc et Duchesse kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om DuoPack Graaf en gravin / DuoPack Duc et Duchesse te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat DuoPack Graaf en gravin / DuoPack Duc et Duchesse bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,99 voor DuoPack Graaf en gravin / DuoPack Duc et Duchesse is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 20,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Prinsessen |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789052421 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5242 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Meisjes |
| Kleur | Wit Roze Paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Prinsessen |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 149 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 152 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789052421 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je DuoPack Graaf en gravin / DuoPack Duc et Duchesse aankoopt