Dunya -
- EAN: 4005086704817
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dunya - een avontuurlijke Elf die dol is op water en op haar zelfgemaakte boot vaart. Ze spendeert uren aan de waterkant, volgt de loop van het water en deelt vervolgens haar avonturen met haar vrienden. Met haar eindeloze stroom aan goede ideeën en haar bereidheid om anderen moeiteloos te helpen, is Dunya geliefd bij alle Regenboog Elven. Haar afmetingen zijn 9 x 6 x 16 cm (lxbxh) en ze is met de hand beschilderd, waardoor elk detail zorgvuldig is aangebracht.
Deze Schleich Elf is gemaakt van hoogwaardig kunststof en maakt geen geluid, wat zorgt voor een rustige speelomgeving. Met geen batterijen nodig, is Dunya klaar voor eindeloos speelplezier. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar, maar met een aanbevolen maximumleeftijd van 12 jaar. De verpakking bevat geen batterijen en weegt slechts 0.06 kg.
Met een prachtig kleurenschema en gedetailleerde afwerking, is Dunya een perfecte aanvulling op elke speelgoedcollectie. Het speelfiguur is ideaal voor kinderen die van fantasie en feeën houden. Let op de veiligheidswaarschuwing: niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar en gebruik onder toezicht van volwassenen wordt geadviseerd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dunya - kopen voor de prijs van € 17,48. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dunya - te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dunya - bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,48 voor Dunya - is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 17,48 op 09-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| EAN | 4005086704817 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70481 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Meisjes |
| Kleur | mulikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 16 cm |
| Speelgoedthema | Fantasy Feeën en Elfjes |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 10 mm |
| Verpakking hoogte | 17 mm |
| Verpakking lengte | 18 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
EAN
| EAN | 4005086704817 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dunya - aankoopt