Dungeon Twister - Card Game - Kaartspel
- EAN: 3760184940147
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de wereld van Dungeon Twister met het spannende kaartspelversie! In dit strategische spel bevind je je in de roterende kamers van de kwaadaardige tovenaar, waar je moet vechten voor je leven. Probeer zo snel mogelijk te ontsnappen uit de kerker met je team van karakters door slim gebruik te maken van actiepunten.
Het spel bevat 25 unieke karakters, 12 kamers en 5 verschillende scenario's, wat zorgt voor eindeloos speelplezier. Beweeg je teamgenoten, roteer kamers, verzamel voorwerpen en vecht tegen de karakters van het andere team. Er kan namelijk maar één team ontsnappen uit de dodelijke kerker!
Met een speelduur van 15-60 minuten en geschikt voor spelers vanaf 14 jaar, is Dungeon Twister - Card Game een uitdagend en meeslepend spel voor volwassenen en tieners. Dit strategische spel in het Nederlands is perfect voor zowel jongens als meisjes die houden van avontuur en tactiek.
De verpakking bevat 128 kaarten, 3 scenario-kaarten met 5 scenario's, 12 kamerskaarten, 9 slotkaarten, en diverse andere kaarten voor een complete spelervaring. Met een verpakking gewicht van 0.47 kg en afmetingen van 146 mm x 45 mm x 192 mm, is dit kaartspel handig om overal mee naartoe te nemen voor urenlang vermaak.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dungeon Twister - Card Game - Kaartspel kopen voor de prijs van € 33,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dungeon Twister - Card Game - Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dungeon Twister - Card Game - Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,95 voor Dungeon Twister - Card Game - Kaartspel is gemeten op 01-05-2025. De hoogste prijs was € 38,95 op 01-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 128 cards (80.5 x 80.5) 3 scenario cards (double-sided): 5 scenarios 12 room cards 9 portcullis cards 2x 1 action wheel cards (double-sided) 2x 25 character cards 2x 13 character cards 2x 9 combat cards 2x 3 jump cards 2x 1 broken walls cards Rulebook |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| EAN | 3760184940147 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 146 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3760184940147 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dungeon Twister - Card Game - Kaartspel aankoopt