Dungeon Rush, Lautapelit Bordspel
- EAN: 6430018270531
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In Dungeon Rush, bevinden de spelers zich in een gevaarlijke kerker boordevol monsters die verslagen moeten worden om goudstukken te verdienen en hun krachten te verbeteren. Elke speler heeft twee helden, aangestuurd door de linker- en rechterhand van de speler. Tijdens het spel draaien spelers simultaan twee kaarten om en slaan ze snel op de monsters die ze denken te kunnen verslaan. De overwonnen monsters leveren niet alleen goudstukken op, maar ook de mogelijkheid om de vaardigheden van de helden te verbeteren door extra kaarten toe te voegen.
Na het doorlopen van drie verdiepingen - elk met drie rondes van monsters - staan de spelers oog in oog met de Kerkerheerser en zijn Draak. Door tactisch te spelen en monsters te verslaan, worden de eigenschappen van de helden verder ontwikkeld. Het spel kent vier verschillende vaardigheden: Zwaard, Pijl, Toverstaf en Masker. Voor de sterkste monsters is het zelfs mogelijk om vaardigheden te combineren door met beide handen aan te vallen.
Dungeon Rush van Lautapelit is een bordspel met een speeltijd van ongeveer 20 minuten. Het is een denkspel, strategisch spel en behendigheidspel in het Nederlands. Het merk achter dit spel is HOT Games en het materiaal waarvan het gemaakt is, is karton. Dungeon Rush is ontworpen voor zowel kinderen als volwassenen en wordt aanbevolen voor spelers vanaf 8 jaar. Het is ideaal voor 3 tot 5 spelers en wordt geleverd in een standaard editie verpakking met afmetingen van 128 mm breed, 178 mm hoog en 39 mm lang.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dungeon Rush, Lautapelit Bordspel kopen voor de prijs van € 23,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dungeon Rush, Lautapelit Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dungeon Rush, Lautapelit Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,21 voor Dungeon Rush, Lautapelit Bordspel is gemeten op 20-02-2025. De hoogste prijs was € 25,95 op 15-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,74. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | HOT Games |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Strategisch spel Behendigheidspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | HOT Games |
| EAN | 6430018270531 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 128 mm |
| Verpakking hoogte | 178 mm |
| Verpakking lengte | 39 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 6430018270531 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dungeon Rush, Lautapelit Bordspel aankoopt