Drankspel Roulette
- EAN: 8712026308504
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng wat extra plezier en spanning in je feestjes met dit Drankspel Roulette! Het spel bestaat uit een rond plateau van plastic met een diameter van ongeveer 30 cm. Het plateau is voorzien van 16 shooter glaasjes en 2 balletjes. De buitenste rand van het plateau bevat gaten waar de glaasjes in passen, en in het midden is er een kleine roulette waar de balletjes in kunnen worden gegooid. Met dit grappige drankspel wordt elk feestje gegarandeerd een succes!
Het Drankspel Roulette weegt slechts 2,50 kg en heeft een verpakking met afmetingen van 31 cm breed, 22 cm hoog en 30 cm lang. Het spel kan gespeeld worden in ongeveer 15 minuten en is geschikt voor volwassenen. De aanbevolen minimumleeftijd is 3 jaar, terwijl de aanbevolen maximumleeftijd 18 jaar is. Er zijn geen batterijen nodig om het spel te spelen, waardoor je gelijk van start kunt gaan zodra je het uitpakt.
Het Drankspel Roulette is van het merk Boland en heeft het MPN (Manufacturer Part Number) 30850. Het EAN-nummer van dit product is 8712026308504. De materialen die zijn gebruikt voor dit spel zijn van hoogwaardig plastic, wat zorgt voor duurzaamheid en langdurig speelplezier.
Dit drankspel is perfect voor feestjes, borrels of gezellige avonden met vrienden en familie. Met de simpele spelregels en de garantie op veel plezier is het Drankspel Roulette een absolute must-have voor iedereen die van gezelligheid houdt. Bestel het nu en breng je feestjes tot leven!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Drankspel Roulette kopen voor de prijs van € 21,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Drankspel Roulette te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Drankspel Roulette bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,50 voor Drankspel Roulette is gemeten op 05-06-2025. De hoogste prijs was € 24,95 op 18-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,45. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Drankspel |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | rad, 16 shotglaasjes + 2 balletjes |
Productinformatie
| Merk | Boland |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30850 |
| EAN | 8712026308504 |
| Materiaal | Plastic |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8712026308504 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Drankspel Roulette aankoopt