Dragonshield Box 100 Dual Matte Sleeves 'Peach'
- EAN: 5706569150532
- Categorie(n): Speelkaartsleeves
Prijs doorgegeven op : 03-05-2026 05:53:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je betoveren door de heerlijke en voldane Peach Dragon Shield Matte Dual sleeves. Deze sleeves zijn voorzien van een heldere voorkant en een getextureerde matte achterkant. De volledig ondoorzichtige sleeves hebben een zwarte binnenkant, wat een elegante achtergrond vormt voor kaarten met zwarte randen. De stevige kartonnen doos biedt ruimte aan meer dan 75 kaarten in enkele sleeves of meer dan 65 kaarten in dubbele sleeves. Iedere doos heeft een label op de bovenkant voor personalisatie. Slingerspellen met Dual Matte sleeves, vers uit de smederij.
Binnenin de Dual Matte sleeves ontdek je een volledig ondoorzichtige, zwarte binnenkant die een elegante achtergrond biedt voor kaarten met zwarte randen. Laat je kaartkunst opvallen met Dual Mattes! Met een iets minder getextureerde achterkant in vergelijking met onze reguliere Matte sleeves, behouden Dual Matte sleeves een geweldig gevoel en schudden ze als een droom. 100 standaardformaat sleeves met Matte textuur, zwarte binnenkant en volledig ondoorzichtig. Geweldige sleeves voor TCG's zoals MTG, Pokemon, Flesh & Blood en Digimon!
Deze Peach sleeves hebben een verpakkingsgewicht van 0.30 kg. Ze komen in de kleur Roze en zijn vervaardigd van kunststof. Het merk achter deze sleeves is Dragonshield, met een unieke EAN-code van 5706569150532. De verpakking bevat in totaal 100 stuks sleeves en 1 deck box. Met afmetingen van 60 mm breedte, 150 mm hoogte en 60 mm lengte, zijn deze sleeves en box perfect voor het beschermen van je geliefde kaarten en het toevoegen van een beetje extra stijl aan je spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dragonshield Box 100 Dual Matte Sleeves 'Peach' kopen voor de prijs van € 19,47. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dragonshield Box 100 Dual Matte Sleeves 'Peach' te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 3 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dragonshield Box 100 Dual Matte Sleeves 'Peach' bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,29 voor Dragonshield Box 100 Dual Matte Sleeves 'Peach' is gemeten op 30-05-2025. De hoogste prijs was € 22,99 op 10-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,70. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Productinformatie
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Merk | Dragonshield |
| EAN | 5706569150532 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 100 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 60 mm |
| Verpakkingsinhoud | 100 sleeves, 1 deck box |
EAN
| EAN | 5706569150532 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dragonshield Box 100 Dual Matte Sleeves 'Peach' aankoopt