Doodle Buddy
- EAN: 8715427019642
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Ontwerp en kleur je eigen puppy, deze kan ook in de wasmachine. Maak je eigen droomhondje. We leveren 1 willekeurig product. Dit unieke Doodle Buddy product van het merk Doodle Buddy is een educatief spel in het Nederlands. Het spel heeft een speeltijd van 60 minuten en is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar oud. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 105 jaar, kunnen kinderen en volwassenen samen genieten van het creëren van hun eigen puppy. Het product heeft een compact formaat van 15 cm breed, 21 cm hoog en 7 cm lang, waardoor het gemakkelijk mee te nemen is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Doodle Buddy bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,50 voor Doodle Buddy is gemeten op 08-04-2025. De hoogste prijs was € 14,50 op 08-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Doodle Buddy |
| EAN | 8715427019642 |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Anders, zie productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 105 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kleur | volges afbeelding |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Techniek |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 21 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | License uitgave |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 210 mm |
| Verpakking lengte | 70 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8715427019642 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Doodle Buddy aankoopt