Domino spel in houten kistje - 28 Dominostenen
- EAN: 4326470607522
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het klassieke domino spel in houten kistje van Jean Products heb je eindeloos speelplezier. Het houten kistje bevat 28 dominostenen van formaat 3,8 x 1,9 x 0,4 cm groot. Ideaal om mee te nemen op reis en overal te genieten van dit denkspel in het Nederlands. Het spel kan gespeeld worden door zowel kinderen als volwassenen en wordt aanbevolen voor een minimumleeftijd van 3 jaar.
Het houten kistje heeft een afmeting van ongeveer 15 x 5 x 3 cm en weegt slechts 0.11 kg. De speeltijd van het spel bedraagt 40 minuten. Het spel vereist geen batterijen en is eenvoudig te spelen zonder gebruik van apps of internetverbindingen. Deze klassieke versie van domino is een perfect cadeau voor zowel jongens als meisjes en kan met maximaal 6 spelers gespeeld worden. Kortom, een tijdloos spel voor urenlang vermaak!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Domino spel in houten kistje - 28 Dominostenen kopen voor de prijs van € 7,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Domino spel in houten kistje - 28 Dominostenen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Domino spel in houten kistje - 28 Dominostenen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,71 voor Domino spel in houten kistje - 28 Dominostenen is gemeten op 14-08-2025. De hoogste prijs was € 9,95 op 30-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,24. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 40 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Domino spel in houten kistje bevat 28 dominostenen |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Jean Products |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| EAN | 4326470607522 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 3 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 4326470607522 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Domino spel in houten kistje - 28 Dominostenen aankoopt