Domino, Kinderen van de wereld
- EAN: 4005556216727
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de wonderen van de wereld met het spel "Domino, Kinderen van de Wereld". Dit strategische spel neemt kinderen mee op een spannende reis langs verschillende culturen. Zes kinderen vanuit diverse delen van de wereld, elk met hun unieke achtergrond, leer je kennen. Van de pandaberen in Azië tot de indrukwekkende apebroodbomen in Afrika - dit spel prikkelt de nieuwsgierigheid van jonge ontdekkingsreizigers!
Dit product, geproduceerd door het bekende merk Ravensburger, is niet alleen leuk, maar ook educatief. Kinderen kunnen spelenderwijs leren over levensstijlen van andere kinderen over de hele wereld. Met een aanbevolen leeftijd van 0 tot 7 jaar is het spel geschikt voor een breed scala aan jonge spelers, zowel jongens als meisjes.
Met een gewicht van slechts 1 kg en ideale afmetingen voor opbergdoeleinden, is dit spel perfect voor thuis of onderweg. Het spel bevordert strategisch denken en sociale interactie, waardoor kinderen samen kunnen spelen, ongeacht of er nu 1 of 6 spelers zijn.
Verwacht niet alleen een paar uur speelplezier, maar ook een overvloed aan leermomenten die kunnen bijdragen aan de ontwikkeling van sociale vaardigheden en culturele kennis. Het spel heeft bovendien een stevige verpakking met een lengte van 500 mm, een hoogte van 300 mm en een breedte van 400 mm, wat het gemakkelijk maakt om op te bergen en mee te nemen.
Met "Domino, Kinderen van de Wereld" aan de hand, is de wereld slechts een spelletje verwijderd. Verzamel vrienden en familie en ga samen op ontdekkingsreis door deze strategische uitdaging vol met interessante feitjes en beelden uit verschillende culturen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Domino, Kinderen van de wereld kopen voor de prijs van € 22,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Domino, Kinderen van de wereld te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Domino, Kinderen van de wereld bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,99 voor Domino, Kinderen van de wereld is gemeten op 03-03-2025. De hoogste prijs was € 22,99 op 03-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Ravensburger |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
Productinformatie
| Merk | Ravensburger |
| EAN | 4005556216727 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556216727 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Domino, Kinderen van de wereld aankoopt