Dominion: Menagerie Uitbreiding Kaartspel
- EAN: 8719214429157
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:31:17 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Creëer je eigen menagerie en laat je dierenverzameling groeien in de 13e uitbreiding van Dominion! Rijke vorsten uit de vijftiende eeuw waren dol op exotische dieren en wilde beesten, en nu kun jij hun voorbeeld volgen. Met 400 kaarten, inclusief 30 nieuwe koninkrijkkaarten vol met beesten, biedt Dominion: Menagerie een unieke twist aan dit populaire deckbuildingsspel. Speciale paardenkaarten, sporen en gebeurtenissen voegen nieuwe strategische elementen toe aan het spel, en elk spelers tableau maakt het verbannen van kaarten mogelijk.
Waarom kiezen voor Dominion: Menagerie? Deze uitbreiding zorgt voor nog meer variatie in Dominion met mogelijkheden om de speeltijd te verkorten door nieuwe spelmechanismen. De verbanningskaarten creëren een nieuw type interactie, en de ontelbare kaartcombinaties garanderen dat geen enkel potje hetzelfde zal zijn. Let op, deze uitbreiding is enkel te spelen in combinatie met het basisspel Dominion en kan gecombineerd worden met andere uitbreidingen uit de serie.
Dominion: Menagerie is een must-have voor fans van Dominion, en brengt een frisse wind in het spel met zijn dieren thema en nieuwe spelelementen. Verzamel zeldzame exotische dieren, beheer je menagerie als een echte koning, en heers over het dierenrijk met deze fantastische uitbreiding. Voeg dit beestachtig leuke kaartspel toe aan je collectie en bereid je voor op eindeloos speelplezier voor zowel kinderen als volwassenen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Dominion: Menagerie Uitbreiding Kaartspel kopen voor de prijs van € 41,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dominion: Menagerie Uitbreiding Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dominion: Menagerie Uitbreiding Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 38,59 voor Dominion: Menagerie Uitbreiding Kaartspel is gemeten op 27-11-2024. De hoogste prijs was € 41,99 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,40. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.35 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 400 kaarten 300 koninkrijkkaarten 10 van elk van Aak, Besneeuwd dorp, Cavalerie, Dierenmarkt, Dorpsweide, Geitenhoeder, Gewijde plek,Heksenkring, Herdershond, Jachthuis, Kamelenkaravaan, Kardinaal, Krijgsros, Meesterbrein,Omheind veld, Oven, Pension, Poortwachter, Premiejager, Reserve, Rijknecht, Schroot, Slede,Stalhouderij, Valkenier, Verplaatsing, Visser, Voetreiziger, Voorraden, Zwarte kat 30 Paarden 20 Gebeurtenissen 20 Spoorkaarten 30 locatiekaarten 1 kunststof inlay 6 verbanningstableaus 1 sorteerstrook De spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-DOM28 |
| EAN | 8719214429157 |
| Editie | Menagerie |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Uitbreiding Menagerie |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 308 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 309 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719214429157 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dominion: Menagerie Uitbreiding Kaartspel aankoopt