Dolfje Weerwolfje - Kaartspel Zinnen maken
- EAN: 9789048736270
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:37:32 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Dolfje Weerwolfje - Kaartspel Zinnen maken kunnen kinderen zelf grappige zinnen maken met losse zinsdelen. Bijvoorbeeld: Leo loert naar een springende weerwolf met jas en hoed. Of: Dolfje is dol op een groene stinkende kippenbout. Verstop je voor een bloeddorstige theemuts met olifant. De delen zijn op heel veel manieren te combineren tot leuke zinnen die op de lachspieren werken. Verzamel de meeste zinnen om te winnen.
Inhoud: Spelkaarten Spelregels
Leerdoelen: Oefenen met zinsbouw Lezen van zinnen Prikkelen van de fantasie Bekend van de boeken van Paul van Loon!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Spelhuis Toychamp
- Bij Dreamland kun je Dolfje Weerwolfje - Kaartspel Zinnen maken kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dolfje Weerwolfje - Kaartspel Zinnen maken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dolfje Weerwolfje - Kaartspel Zinnen maken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Dolfje Weerwolfje - Kaartspel Zinnen maken is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 10,99 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Zwijsen |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00053717 |
| EAN | 9789048736270 |
| Editie | 1 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Taal |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 92 mm |
| Verpakking hoogte | 37 mm |
| Verpakking lengte | 126 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9789048736270 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dolfje Weerwolfje - Kaartspel Zinnen maken aankoopt