Doe de hussel groep 6-8
- EAN: 9789464391367
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
'Doe de hussel' spellen oefenen op een snelle, leuke en leerzame manier husselverhaaltjes. Elk goed gevormd verhaaltje laat op de achterzijde een oplossingswoord zien. Wat biedt Doe de hussel 3.0 groep 6-8? Doe de hussel oefent het herkennen van een goede zinsvolgorde binnen een verhaal. Doe de hussel biedt hiervoor speelse en effectieve oefening in oplopende moeilijkheidsgraad. Leerlingen husselen zinnen van links naar rechts zodat ze uiteindelijk tot een goede verhaalstructuur komen met eerst 4, daarna 6 en later 8 kaarten. Het is een zelfcorrigerend spel dat op een leuke en snelle manier de bekende cito-oefenvorm husselverhalen oefent en aan leesbegrip werkt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Doe de hussel groep 6-8 kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Doe de hussel groep 6-8 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Doe de hussel groep 6-8 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,29 voor Doe de hussel groep 6-8 is gemeten op 03-01-2026. De hoogste prijs was € 21,78 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 7,49. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Doe de hussel 3.0 groep 6-8 bevat 2 sets van 48 kaarten. |
Productinformatie
| Merk | Schoolsupport |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SNRDDH268 |
| EAN | 9789464391367 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 13 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Leerthema | Leren lezen |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 92 mm |
| Verpakking hoogte | 27 mm |
| Verpakking lengte | 182 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9789464391367 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Doe de hussel groep 6-8 aankoopt