Dodo Bordspel
- EAN: 8720289472474
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 06:29:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Red het ei van de dodo! Zoek de juiste onderdelen bij elkaar en zorg ervoor dat het ei in de boot aan de voet van de berg belandt. Het Dodo Bordspel is geschikt voor 2 tot 4 spelers vanaf 6 jaar.
De heilige dodo van de Hagulaminapitopasi-stam legt ieder jaar op de top van een berg een ei. Dit ei rolt tergend langzaam richting de afgrond. Samen met je medespelers zet je alles op alles om het ei te redden. Dit doe je door bruggen te bouwen, die ervoor zorgen dat het ei veilig en wel naar een boot aan de voet van de berg rolt. Maar als jullie te langzaam zijn, valt het ei te pletter!
De opzet is simpel, dus je kunt snel aan de slag. De spanning stijgt door het ei dat langzaam naar beneden rolt. Het lukt alleen als je elkaar helpt, hierdoor is iedereen het hele potje intensief bezig! Wie speelt er Dodo? De bekendste ouders van Nederland spelen allemaal Dodo samen met hun kids! Dodo is het ideale spel om met het gezin te spelen en ook nog ontzettend leerzaam voor kinderen. Wil je net als deze bekende ouders samen het ei van de dodo redden? Wees er dan snel bij, want Dodo vliegt zo bij ons de deur uit!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Spelhuis Toychamp
- Bij Spelhuis kun je Dodo Bordspel kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dodo Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dodo Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,98 voor Dodo Bordspel is gemeten op 16-07-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 06-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
| Leeftijd vanaf | 6 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.43 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Coöperatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 1 eilandberg (1 grondtegel, 3 bergwanden, 1 bergtop met dodohouder,3 grondtegelhouders, 14 samengestelde rotsuitstulpingen) 1 dodo met nest 1 wiebelend ei 1 rotswand 6 bruggen 1 boot 58 bouwfiches (8 van elk, 10 Hagulaminapitopasi-jokers) 1 dobbelsteen met stickers de spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-DDO01 |
| EAN | 8720289472474 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 301 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 303 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289472474 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dodo Bordspel aankoopt