Dobble Harry Potter - Kaartspel
- EAN: 3558380067443
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:37:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dobble Harry Potter is een spannend kaartspel waarbij spelers tegelijkertijd op zoek gaan naar hetzelfde Harry Potter-symbool op twee verschillende kaarten. Snelheid, observatie en reflexen zijn cruciaal om de overwinning te behalen. Met 55 kaarten, elk met 8 unieke symbolen zoals Hagrid, Nagini en Kasteel Zweinstein, biedt Dobble Harry Potter uren speelplezier. Of je nu een fan bent van de boeken en films of gewoon op zoek bent naar een uitdagend kaartspel, Dobble Harry Potter is een magische aanvulling op je collectie.
Test je observatievaardigheden en reflexen terwijl je de symbolen van Harry Potter probeert te matchen en als eerste het identieke symbool ontdekt. Dit spel is ideaal voor spelers vanaf 6 jaar oud en kan gespeeld worden met 2 tot 8 personen. De spelregels zijn eenvoudig te begrijpen en er zijn 5 verschillende mini-spelletjes die je kunt uitproberen. Dobble Harry Potter is niet alleen leuk, maar ook educatief en bevordert zowel concentratie als motoriek.
Met een speelduur van slechts 15 minuten is Dobble Harry Potter perfect voor een snel potje tussendoor of een uitgebreide speelsessie met vrienden en familie. De prachtige afbeeldingen van bekende Harry Potter-personages en objecten maken het spel extra leuk en interessant. Neem Dobble Harry Potter overal mee naartoe en geniet van uren speelplezier, of je nu thuis bent, op vakantie of in de trein. Daag jezelf uit en laat zien dat jij de magische reflexen hebt om Dobble Harry Potter te overheersen!
De verpakking van Dobble Harry Potter bevat 55 kaarten en 5 spelregelskaarten. Het spel is uitgebracht in 2019 door Zygomatic Board Game Studio en heeft de officiële Harry Potter-licentie. Met Dobble Harry Potter combineer je de fantasiewereld van J.K. Rowling met het uitdagende en leuke spel Dobble. Mis deze unieke en betoverende ervaring niet en voeg Dobble Harry Potter toe aan je spellencollectie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je Dobble Harry Potter - Kaartspel kopen voor de prijs van € 23,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dobble Harry Potter - Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dobble Harry Potter - Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,59 voor Dobble Harry Potter - Kaartspel is gemeten op 29-04-2025. De hoogste prijs was € 23,99 op 22-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,40. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel Educatief spel Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Zygomatic Board Game Studio |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ASM01-011 |
| EAN | 3558380067443 |
| Editie | Harry Potter |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 1666027 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Leerthema | Motoriek |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Dobble Harry Potter |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | License uitgave Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 145 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 146 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3558380067443 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dobble Harry Potter - Kaartspel aankoopt