Dobbelstenenset - 7 dobbelstenen - Polyset Dice - Ontdek de Magie - Paars - Geschikt voor DND en andere spellen - CHPN
- EAN: 8721101451776
- Categorie(n): Dobbelstenen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dobbelstenenset - 7 dobbelstenen - Polyset Dice - Ontdek de Magie - Paars - Geschikt voor DND en andere spellen - CHPN kopen voor de prijs van € 8,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dobbelstenenset - 7 dobbelstenen - Polyset Dice - Ontdek de Magie - Paars - Geschikt voor DND en andere spellen - CHPN te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dobbelstenenset - 7 dobbelstenen - Polyset Dice - Ontdek de Magie - Paars - Geschikt voor DND en andere spellen - CHPN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,95 voor Dobbelstenenset - 7 dobbelstenen - Polyset Dice - Ontdek de Magie - Paars - Geschikt voor DND en andere spellen - CHPN is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 8,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | CHPN |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Thuis in Waren B.V. |
Overige kenmerken
| Aantal vlakken | 70 |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Plastic |
| Opdruk | Cijfers |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 32 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
EAN
| EAN | 8721101451776 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dobbelstenenset - 7 dobbelstenen - Polyset Dice - Ontdek de Magie - Paars - Geschikt voor DND en andere spellen - CHPN aankoopt