Dobbelstenen, gemengd (25 stuks)
- EAN: 8720726732185
- Categorie(n): Dobbelstenen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek deze superleuke set met allerlei dobbelstenen! Elke dobbelsteen heeft zijn eigen unieke ontwerp, met stippels, vlekjes of duo-kleuren. Sommige varianten zijn zelfs nog nooit eerder op de markt verschenen. Deze set bevat onder andere dobbelstenen met 4, 6, 8, 10, 12 en 20 zijden, elk met hun eigen soort stippen, cijfers of percentages. Gegarandeerd urenlang speelplezier voor zowel jong als oud!
Met 6 zijden, in een gemengde set van 25 stuks, voldoen deze dobbelstenen aan de CE-markering en zijn ze gemaakt van duurzaam kunststof. De cijfers zijn gedrukt op de dobbelstenen voor duidelijke zichtbaarheid tijdens het spel. De verpakking heeft een breedte van 10 cm, een hoogte van 1.5 cm, een lengte van 20 cm en weegt slechts 50 g. Een ideaal cadeau voor liefhebbers van bordspellen en dobbelavonturen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dobbelstenen, gemengd (25 stuks) kopen voor de prijs van € 16,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dobbelstenen, gemengd (25 stuks) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dobbelstenen, gemengd (25 stuks) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,50 voor Dobbelstenen, gemengd (25 stuks) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 16,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Overige kenmerken
| Aantal vlakken | 6 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Gemengd 25 st. |
| Materiaal | Kunststof |
| Opdruk | Cijfers |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
EAN
| EAN | 8720726732185 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dobbelstenen, gemengd (25 stuks) aankoopt