dobbelspel Qwixx Deluxe (NL)
- EAN: 7090449156799
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geniet van uren speelplezier met het dobbelspel Qwixx Deluxe van White Goblin Games. Dit geluksspel en denkspel kan worden gespeeld in slechts 15 minuten, ideaal voor zowel kinderen als volwassenen. De luxe uitgave van het spel bevat een spelbord met een kleurrijk multicolor ontwerp. Met een minimum van 2 en een maximum van 4 spelers, is het perfect voor familiebijeenkomsten of spelavonden.
Het dobbelspel Qwixx Deluxe is gemaakt van hoogwaardig karton en wordt geleverd in een verpakking van 197 mm breed, 30 mm hoog en 199 mm lang. De aanbevolen minimumleeftijd is 8 jaar, terwijl de maximale leeftijd maar liefst 99 jaar is. Daarnaast zijn er geen batterijen nodig om van dit bordspel te genieten, waardoor het een handig en duurzaam entertainmentproduct is voor elk huishouden.
Met de universele taalhandleiding in het Nederlands en het speelse ontwerp is Qwixx Deluxe een must-have voor liefhebbers van bordspellen. Of je nu een doorgewinterde speler bent of net begint, dit spel zal zeker een leuke en uitdagende ervaring bieden. Bestel vandaag nog en voeg deze luxe editie van het populaire dobbelspel toe aan je collectie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je dobbelspel Qwixx Deluxe (NL) kopen voor de prijs van € 31,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om dobbelspel Qwixx Deluxe (NL) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat dobbelspel Qwixx Deluxe (NL) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,00 voor dobbelspel Qwixx Deluxe (NL) is gemeten op 03-01-2025. De hoogste prijs was € 31,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,50. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 272526 |
| EAN | 7090449156799 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | Multicolor |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 197 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 199 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 7090449156799 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je dobbelspel Qwixx Deluxe (NL) aankoopt