Dobbelset Dobbelstenen 6 Stuks
- EAN: 8710124128222
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:26:33 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Set met 6 kunststof dobbelstenen, geschikt voor diverse dobbelspellen. Deze dobbelstenen zijn verpakt in een doosje met een gewicht van 0.10 kg. De dobbelstenen zijn van het merk Basic en zijn gemaakt van kunststof. Ze zijn geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar tot een maximale leeftijd van 90 jaar. Met de standaard editie zijn ze ideaal voor abstracte spellen met universele spelinstructies. Het pakket bevat 1 stuk en heeft een afmeting van 20 cm bij 15 cm bij 40 cm. De dobbelstenen werken op een USB-voeding en zijn CE-gekeurd voor veilig gebruik door kinderen. Daarnaast zijn ze geschikt voor zowel jongens als meisjes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Top1Toys kun je Dobbelset Dobbelstenen 6 Stuks kopen voor de prijs van € 1,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dobbelset Dobbelstenen 6 Stuks te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dobbelset Dobbelstenen 6 Stuks bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1,49 voor Dobbelset Dobbelstenen 6 Stuks is gemeten op 14-12-2024. De hoogste prijs was € 1,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,50. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Abstract spel |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Productinformatie
| Merk | Basic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8710124128222 |
| EAN | 8710124128222 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 90 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Accu/batterij model | 700000047 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Unisex |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8710124128222 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dobbelset Dobbelstenen 6 Stuks aankoopt