Do or Drink uitbreidingspakket 2 - Drankspel
- EAN: 0860002526423
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ben je toe aan enkele nieuwe uitdagingen tijdens het spelen van de originele basisset van Do or Drink? Met dit tweede uitbreidingspakket haal je 100 nieuwe kaarten in huis om het spel weer helemaal uitdagend te maken. Daarnaast is dit uitbreidingspakket geschikt voor volwassenen vanaf 18 jaar en kan worden gespeeld met 2 tot 12 spelers. Het spel heeft een speeltijd van ongeveer 90 minuten en bevat in totaal 100 kaarten. Met het Do or Drink uitbreidingspakket 2 ben je verzekerd van een gezellige avond vol plezier en uitdagingen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Do or Drink uitbreidingspakket 2 - Drankspel kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Do or Drink uitbreidingspakket 2 - Drankspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Do or Drink uitbreidingspakket 2 - Drankspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,50 voor Do or Drink uitbreidingspakket 2 - Drankspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,99 op 26-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,49. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Drankspel Partyspel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 100 kaarten |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Do or Drink |
| EAN | 0860002526423 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 12 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 102 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0860002526423 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Do or Drink uitbreidingspakket 2 - Drankspel aankoopt