Djeco silhouette puzzel Jungle is perfect voor kinderen vanaf 3 jaar oud. Deze kleurrijke puzzel met 54 kartonnen puzzelstukjes is geschikt voor zowel jongens als meisjes. De puzzel heeft een groene kleur en is gemaakt van karton. Met het puzzelthema bloemen en planten biedt deze legpuzzel uren speelplezier aan kinderen en volwassenen. De verpakking heeft een breedte van 22 cm, een hoogte van 28 cm en een lengte van 6 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Djeco silhouette puzzel Jungle | 54 pcs kopen voor de prijs van € 23,09. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Djeco silhouette puzzel Jungle | 54 pcs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Djeco silhouette puzzel Jungle | 54 pcs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,95 voor Djeco silhouette puzzel Jungle | 54 pcs is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 23,09 op 02-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,14. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Karton |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Djeco |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Overige producteigenschappen
| Kleur | groen |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 10 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 54 kartonnen puzzelstukjes |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Puzzelthema | Bloemen en planten |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 28 cm |
| Verpakking lengte | 6 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3070900072442 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Djeco silhouette puzzel Jungle | 54 pcs aankoopt