Djeco PUZZLES BOIS - PUZZLES GROS BOUTONS Dog'n'Co.
- EAN: 3070900011229
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de betoverende wereld van de Djeco PUZZLES BOIS - PUZZLES GROS BOUTONS Dog'n'Co.! Dit prachtige educatieve spel is speciaal ontworpen om de creativiteit en cognitieve vaardigheden van kinderen van 3 jaar en ouder te stimuleren. Het aantrekkelijke ontwerp met multicolor afbeeldingen maakt puzzelen nog leuker voor zowel jongens als meisjes.
Deze hoogwaardige puzzel is vervaardigd uit sterk karton en komt met 1 stuk in de verpakking. Met afmetingen van 5 cm bij 5 cm is deze puzzel ideaal om te hanteren voor de kleine handen van uw kind. Bovendien zorgt de CE-markering ervoor dat het product voldoet aan alle veiligheidseisen voor jongere spelertjes.
Het educatieve aspect van deze puzzel nodigt kinderen uit om hun probleemoplossende vaardigheden te ontwikkelen terwijl ze genieten van het spel. De puzzel heeft geen batterijen nodig en komt zonder complexe instructies, wat het gebruiksgemak verhoogt. De handleiding is beschikbaar in het Nederlands, waardoor ouders en kinderen samen eenvoudig aan de slag kunnen.
Of uw kind nu alleen speelt of met een vriendje, deze puzzel is perfect voor maximaal 4 spelers. Dit maakt het niet alleen een geweldige activiteit voor alleenstaande spelletjes, maar ook voor sociale interactie met anderen. Met de Djeco PUZZLES BOIS - PUZZLES GROS BOUTONS Dog'n'Co. maakt u een uitstekende keuze voor plezier en ontwikkeling!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Djeco PUZZLES BOIS - PUZZLES GROS BOUTONS Dog'n'Co. kopen voor de prijs van € 20,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Djeco PUZZLES BOIS - PUZZLES GROS BOUTONS Dog'n'Co. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Djeco PUZZLES BOIS - PUZZLES GROS BOUTONS Dog'n'Co. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,90 voor Djeco PUZZLES BOIS - PUZZLES GROS BOUTONS Dog'n'Co. is gemeten op 07-12-2025. De hoogste prijs was € 20,49 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 7,59. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Djeco |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Djeco |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DJ01122 |
| EAN | 3070900011229 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Djeco |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3070900011229 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Djeco PUZZLES BOIS - PUZZLES GROS BOUTONS Dog'n'Co. aankoopt