Met de Djeco - Puzzel De Dag kunnen kinderen urenlang plezier beleven aan het leggen van deze prachtige legpuzzel. De puzzel bestaat uit 24 kartonnen puzzelstukjes die een afbeelding vormen van een beer. Deze puzzel is ideaal voor kinderen van 3 jaar en ouder en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 5 jaar. De verpakking bevat naast de puzzelstukjes ook een CE-markering, wat betekent dat het speelgoed voldoet aan de Europese veiligheidsnormen. De afmetingen van de verpakking zijn 25,5 cm x 6 cm x 25,5 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Djeco - Puzzel De Dag bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,46 voor Djeco - Puzzel De Dag is gemeten op 08-11-2025. De hoogste prijs was € 18,50 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Djeco |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Overige producteigenschappen
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 24 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 24 puzzelstukken |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Beer |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 25.5 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 25.5 cm |
EAN
| EAN | 3070900070158 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Djeco - Puzzel De Dag aankoopt