Djeco | poppenhuis barbecue set | 16 stuks | 4-10 jaar
- EAN: 3070900078291
- Categorie(n): Poppenhuisinrichting
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Djeco poppenhuis barbecue set kunnen kinderen van 4 tot 10 jaar hun fantasie de vrije loop laten gaan. De set bestaat uit 16 stuks en is geschikt voor poppenhuispoppen. Het materiaal is gemaakt van kunststof en heeft een veelkleurig design. De set bevat een eetkamerset en maakt geen geluid.
Het poppenhuis barbecue set van Djeco heeft een verpakkingsgewicht van 0.10 kg en de verpakking heeft afmetingen van 15 cm breed, 22 cm hoog en 5.5 cm lang. Daarnaast is het product voorzien van het kwaliteitslabel CE en heeft het een zichtbare CE-markering. Dit speelgoed vereist geen batterijen en is veilig voor kinderen. Het is ontworpen voor creatief spelen en stimuleert de verbeelding. Ideaal voor kinderen die houden van spelen met poppenhuizen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Djeco | poppenhuis barbecue set | 16 stuks | 4-10 jaar kopen voor de prijs van € 125,10. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Djeco | poppenhuis barbecue set | 16 stuks | 4-10 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Djeco | poppenhuis barbecue set | 16 stuks | 4-10 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,55 voor Djeco | poppenhuis barbecue set | 16 stuks | 4-10 jaar is gemeten op 22-03-2026. De hoogste prijs was € 153,36 op 18-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 136,81. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Djeco |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Productinformatie
| Kleur | multi |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor type pop | Poppenhuispop |
| Maakt geluid | Nee |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Djeco |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 000 |
| EAN | 3070900078291 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type poppenmeubel | Eetkamerset |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 5.5 cm |
| Verpakkingsinhoud | 16 stuks |
EAN
| EAN | 3070900078291 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Djeco | poppenhuis barbecue set | 16 stuks | 4-10 jaar aankoopt