Djeco educatief speelgoed - observatiespel Savana dieren avontuur.
- EAN: 3070900082342
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:28:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de wondere wereld van de savanne met het Djeco educatief speelgoed – het observatiespel Savana dieren avontuur! Dit spel biedt kinderen van 3 jaar en ouder een spannende manier om hun observatievermogen en concentratie te ontwikkelen. Terwijl ze de kleurrijke illustraties van verschillende dieren verkennen, leren ze op een speelse manier over de unieke kenmerken van deze savannedieren.
Met het vrolijke zoekspel van Djeco kunnen kinderen hun fijne motoriek verbeteren. Achter elke schijf schuilen leuke illustraties, en met 6 kaarten en een draaischijf ontdekken ze samen met jou een wereld vol verrassingen. Dit spel vereist geen batterijen en is perfect voor zowel solo- als groepsspel, met ruimte voor maximaal 6 spelers. Ideaal voor jonge ontdekkers die samen willen leren en spelen!
Het educatieve spel stimuleert niet alleen de nieuwsgierigheid, maar ook de fantasie van je kind. Dankzij de duidelijke handleiding in het Nederlands kunnen kinderen gemakkelijk aan de slag. Dit maakt het spel niet alleen leuk, maar ook leerzaam voor jongens en meisjes van alle leeftijden.
Met een afmeting van 5 x 5 x 5 cm en vervaardigd uit stevig karton, is het Djeco observatiespel zowel praktisch als duurzaam. Daarnaast hoeft er geen app gedownload te worden voor volledige functionaliteit, waardoor het spel meteen klaar is voor gebruik. Geef je kinderen de kans om de savanne te verkennen en beleef samen urenlang speelplezier!
Dit product, met het EAN nummer 3070900082342, behoort tot de Djeco collectie, en garandeert een hoge kwaliteit, herkenbaar aan het CE-label. Verrijk je speelgoedcollectie met dit unieke en leerzame spel en zie hoe je kinderen met plezier leren en ontdekken!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Psikhouvanjou
- Bij Psikhouvanjou kun je Djeco educatief speelgoed - observatiespel Savana dieren avontuur. kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Djeco educatief speelgoed - observatiespel Savana dieren avontuur. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Djeco educatief speelgoed - observatiespel Savana dieren avontuur. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,95 voor Djeco educatief speelgoed - observatiespel Savana dieren avontuur. is gemeten op 07-03-2026. De hoogste prijs was € 12,95 op 07-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Djeco |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Djeco |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DJ08234 |
| EAN | 3070900082342 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Djeco |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3070900082342 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Djeco educatief speelgoed - observatiespel Savana dieren avontuur. aankoopt