De Djeco Puzzel Octopus met 350 stukjes is een kleurrijke en educatieve puzzel voor kinderen vanaf 3 jaar. Deze puzzel is geschikt voor zowel jongens als meisjes en heeft een puzzelthema met dieren en fantasie. Met een verpakkingsgewicht van 0.85 kg is deze puzzel gemaakt van hout en karton. Het bevat een afbeelding van een octopus, wat het speelgoed extra leuk maakt voor kinderen. De verpakking heeft een breedte van 240 mm, een hoogte van 340 mm en een lengte van 50 mm. Deze puzzel is ideaal voor kinderen en heeft geen specifiek personage.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Djeco - Djeco Puzzel Octopus 350 stuks kopen voor de prijs van € 46,69. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Djeco - Djeco Puzzel Octopus 350 stuks te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Djeco - Djeco Puzzel Octopus 350 stuks bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,50 voor Djeco - Djeco Puzzel Octopus 350 stuks is gemeten op 20-11-2024. De hoogste prijs was € 46,69 op 20-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 27,19. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Djeco |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolore |
| Materiaal | Hout Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 10 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | DJ07651 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Octopus |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Puzzelthema | Dieren Fantasie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 240 mm |
| Verpakking hoogte | 340 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3070900076518 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Djeco - Djeco Puzzel Octopus 350 stuks aankoopt