DJ STUDIO MAGISCH LICHT
- EAN: 3417765814051
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de betoverende wereld van muziek en licht met de DJ Studio Magisch Licht. Dit educatieve spel van het merk VTech stimuleert creativiteit en laat kinderen hun muzikale vaardigheden ontwikkelen. Geschikt voor jongens en meisjes van 3 jaar en ouder, dit product biedt eindeloos speelplezier voor alle leeftijden.
Met een gewicht van slechts 0.80 kg is de DJ Studio Magisch Licht gemakkelijk te hanteren. Het ontwerp zorgt ervoor dat kinderen zelf hun muzikale meesterwerk kunnen creëren, terwijl de magische lichten in een spectaculair visueel schouwspel veranderen. De universele taalhandleiding maakt het eenvoudig voor iedereen om plezier te hebben, ongeacht de taal.
De DJ Studio bevat geluidseffecten die het muziekmaken nog spannender maken. Dit product is perfect voor eenzame muzikanten met een minimale deelname van één nog niet ervaren DJ. Batterijen zijn vereist voor de werking van dit speelgoed, met een totaal van 3 batterijen voor volledige functionaliteit.
Met zijn afmetingen van 275 cm breed, 200 cm hoog en 64 cm lang past dit magische licht eenvoudig in elke speelruimte. De CE-markering garandeert dat het product voldoet aan de veiligheidsnormen, zodat je met een gerust hart kunt genieten van de speelmomenten.
Of je nu een beginner bent of een doorgewinterde DJ, de DJ Studio Magisch Licht is een geweldige manier om in contact te komen met muziek. Dompel je onder in kleur en geluid en laat de magische ervaring beginnen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je DJ STUDIO MAGISCH LICHT kopen voor de prijs van € 38,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om DJ STUDIO MAGISCH LICHT te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is DJ STUDIO MAGISCH LICHT in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat DJ STUDIO MAGISCH LICHT bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,08 voor DJ STUDIO MAGISCH LICHT is gemeten op 22-03-2026. De hoogste prijs was € 48,53 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,45. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | VTech |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Universeel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | VTech |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80-581405 |
| EAN | 3417765814051 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Maakt geluid | Ja |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 275 cm |
| Product hoogte | 200 cm |
| Product lengte | 64 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 288 mm |
| Verpakking hoogte | 241 mm |
| Verpakking lengte | 78 mm |
| Voedingstype | Batterij |
EAN
| EAN | 3417765814051 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je DJ STUDIO MAGISCH LICHT aankoopt