Dixit Journey Expansion - Uitbreiding - Bordspel
- EAN: 3558380041108
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dixit Journey uitbreiding voor het spel Dixit. Deze uitbreiding voor Dixit bevat 84 nieuwe kaarten met afbeeldingen.
De Dixit Journey Expansion - Uitbreiding - Bordspel heeft een verpakkingsgewicht van 0.36 kg en een speeltijd van 30 minuten. Het is zowel een educatief spel als een coöperatief spel dat beschikbaar is in de talen Nederlands en Frans. De taal van de handleiding is beschikbaar in Duits, Frans en Nederlands. De verpakkingsinhoud van dit bordspel bevat 1 item en er zijn geen batterijen nodig voor dit spel.
Dit bordspel van Libellud, met het MPN-nummer LIB03-003 en EAN 3558380041108, is de uitbreiding Journey-editie. Het materiaal van de kaarten is karton. Het spel is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar tot volwassenen van 99 jaar. Het ondersteunt geen updates en heeft de CE-markering zichtbaar. De doelgroep voor dit bordspel zijn kinderen en volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dixit Journey Expansion - Uitbreiding - Bordspel kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dixit Journey Expansion - Uitbreiding - Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Dixit Journey Expansion - Uitbreiding - Bordspel in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Dixit Journey Expansion - Uitbreiding - Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Dixit Journey Expansion - Uitbreiding - Bordspel is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 31,95 op 07-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,96. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel Coöperatief spel |
| Taal spel | Nederlands Frans |
| Taal handleiding | Duits Frans Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Libellud |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LIB03-003 |
| EAN | 3558380041108 |
| Editie | Uitbreiding Journey |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 281 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3558380041108 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dixit Journey Expansion - Uitbreiding - Bordspel aankoopt