Dixit Disney - Bordspel
- EAN: 3558380106913
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dixit Disney is een eenvoudig en luchtig bordspel van verhalen vertellen, interpretatie en giswerk. Spelers worden uitgedaagd en blij als ze een reeks kaarten met prachtige Disney-thema's onthullen. Zoek de link bij een raadselachtige omschrijving voor een van de onthulde kaarten, vind de juiste afbeelding en scoor punten. Met 84 nieuwe kaarten gebaseerd op iconische Disney & Pixar films, van Steamboat Willie tot Turning Red, zal Dixit Disney spelers boeien.
Dixit Disney is een eenvoudig en luchtig bordspel van verhalen vertellen, interpretatie en giswerk. Spelers worden uitgedaagd en blij als ze een reeks kaarten met prachtige Disney-thema's onthullen. Zoek de link bij een raadselachtige omschrijving voor een van de onthulde kaarten, vind de juiste afbeelding en scoor punten. Met 84 nieuwe kaarten gebaseerd op iconische Disney Pixar films, van Steamboat Willie tot Turning Red, zal Dixit Disney spelers boeien.
Dixit Disney is een eenvoudig en luchtig bordspel van verhalen vertellen, interpretatie en giswerk. Spelers worden uitgedaagd en blij als ze een reeks kaarten met prachtige Disney-thema's onthullen. Zoek de link bij een raadselachtige omschrijving voor een van de onthulde kaarten, vind de juiste afbeelding en scoor punten. Met 84 nieuwe kaarten gebaseerd op iconische Disney & Pixar films, van Steamboat Willie tot Turning Red, zal Dixit Disney spelers boeien.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Wehkamp Spellenrijk Dreamland Intertoys Spelhuis Spelspul Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Dixit Disney - Bordspel kopen voor de prijs van € 29,74. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dixit Disney - Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Dixit Disney - Bordspel in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Dixit Disney - Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,94 voor Dixit Disney - Bordspel is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 31,99 op 04-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,05. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Leeftijd vanaf | 8 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel Coöperatief spel |
| Taal spel | Nederlands Frans |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Libellud |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LIB03-201 |
| EAN | 3558380106913 |
| Editie | Basisspel Disney |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | License uitgave |
| Verpakking breedte | 276 mm |
| Verpakking hoogte | 57 mm |
| Verpakking lengte | 286 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3558380106913 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dixit Disney - Bordspel aankoopt