Dixit Daydreams Expansion - Uitbreiding - Bordspel
- EAN: 3558380041085
- Categorie(n): Bordspellen
Dixit Daydreams is een uitbreiding voor het Dixit bordspel of Dixit Odyssey. Deze uitbreiding bevat weer 84 nieuwe kaarten met wederom prachtige illustraties. Met een speeltijd van 30 minuten is het een educatief en coöperatief spel dat gespeeld kan worden in het Nederlands en Frans. De verpakking bevat 1 set kaarten en vereist geen batterijen. Het is geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 8 jaar en kan gespeeld worden met 3 tot 6 spelers. De verpakking heeft afmetingen van 124 mm x 43 mm x 281 mm en is gemaakt van karton. Dixit Daydreams heeft de CE-markering en is uitgegeven in 2021.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Dixit Daydreams Expansion - Uitbreiding - Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,49 voor Dixit Daydreams Expansion - Uitbreiding - Bordspel is gemeten op 25-03-2025. De hoogste prijs was € 21,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel Coöperatief spel |
| Taal spel | Nederlands Frans |
| Taal handleiding | Duits Frans Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Libellud |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3558380024316 |
| EAN | 3558380041085 |
| Editie | Uitbreiding Daydreams |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Verpakking breedte | 124 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 281 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3558380041085 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dixit Daydreams Expansion - Uitbreiding - Bordspel aankoopt