Disney Winnie The Pooh / Winnie De Poeh - Ezel Iejoor met Hart - You make me Smile - Pluche Liefdes Knuffel - 27 cm
- EAN: 8720618421807
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar een knuffel die liefde en vreugde uitstraalt? Deze schattige Iejoor knuffel uit de wereld van Winnie the Pooh draagt een rood hart met de tekst "You make me Smile". Deze lieve ezel weet zeker een glimlach op ieders gezicht te toveren. Gemaakt van zacht pluche en met een lengte van 27 cm is Iejoor perfect om te knuffelen. Zijn vacht is bewust vaal en zacht van kleur, wat hem nog specialer maakt in het echt dan op de foto's. Bestel jouw Iejoor knuffel nu direct online en haal deze hartverwarmende vriend in huis!
Iejoor, de trouwe vriend van Winnie the Pooh, staat bekend om zijn lieve en zorgzame karakter. Met zijn hart van "You make me Smile" is hij een prachtig symbool van vriendschap en warmte, en een geweldig cadeau voor iemand die je blij wilt maken.
Deze officiële Winnie the Pooh knuffel is rechtstreeks uit de wereld van het Honderd Bunderbos. Met Iejoor met hart: "You make me Smile" voegt hij een extra lief gebaar toe. Het perfecte formaat van 27 cm maakt hem groot genoeg om vast te houden en mee te nemen. Gemaakt van heerlijk zacht pluche voor maximaal knuffelplezier.
Deze knuffel is geschikt voor alle leeftijden, veilig voor kinderen vanaf 0 jaar en heeft een kwaliteitslabel CE-markering zichtbaar. Iejoor in de kleur Iejoor is een knuffelthema van een bekend personage, Winnie de Poeh. Wasbaar voor eenvoudig onderhoud en heeft geen geluidsfunctie, waardoor hij perfect is om overal mee naartoe te nemen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Disney Winnie The Pooh / Winnie De Poeh - Ezel Iejoor met Hart - You make me Smile - Pluche Liefdes Knuffel - 27 cm kopen voor de prijs van € 31,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Disney Winnie The Pooh / Winnie De Poeh - Ezel Iejoor met Hart - You make me Smile - Pluche Liefdes Knuffel - 27 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Disney Winnie The Pooh / Winnie De Poeh - Ezel Iejoor met Hart - You make me Smile - Pluche Liefdes Knuffel - 27 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,95 voor Disney Winnie The Pooh / Winnie De Poeh - Ezel Iejoor met Hart - You make me Smile - Pluche Liefdes Knuffel - 27 cm is gemeten op 11-03-2025. De hoogste prijs was € 32,00 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,05. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | Disney |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Iejoor |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Winnie de Poeh |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 21 cm |
| Product hoogte | 27 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakkingsgewicht | 197 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720618421807 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney Winnie The Pooh / Winnie De Poeh - Ezel Iejoor met Hart - You make me Smile - Pluche Liefdes Knuffel - 27 cm aankoopt