Disney's Sofia het prinsesje Memospel
- EAN: 5411068003097
- Categorie(n): Kaartspellen
Met Disney's Sofia het prinsesje Memospel kunnen kinderen genieten van een leuk denkspel met hun favoriete personage, Sofia de Eerste. Dit memoryspel heeft een speeltijd van 15 minuten en is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Het is een standaard editie spel van het merk Cartamundi, gemaakt van karton. Het spel kan gespeeld worden door 1 tot 4 spelers en is ideaal voor jongens en meisjes van alle leeftijden. De verpakking heeft afmetingen van 105 mm lengte, 69 mm breedte en 15 mm hoogte, met een verpakkingsgewicht van 0.05 kg. Het is een perfect cadeau voor kinderen die graag hun geheugen willen trainen en plezier willen hebben met Sofia het prinsesje.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Disney's Sofia het prinsesje Memospel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,90 voor Disney's Sofia het prinsesje Memospel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 11,90 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
Productinformatie
| Merk | Cartamundi |
| EAN | 5411068003097 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600075474 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 69 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 105 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5411068003097 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney's Sofia het prinsesje Memospel aankoopt