Disney Pixar Cars Disney and Pixar Cars Glow Racers Dinoco Cruz Ramirez
- EAN: 0194735158539
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Ontdek de spannende wereld van racing met de Disney Pixar Cars Glow Racers Dinoco Cruz Ramirez. Dit prachtige racewagen speelgoed, gemaakt van duurzaam metaal, komt in een opvallende gele kleur en is perfect voor jonge autofanaatjes. Met een aanraakpunt voor zowel jongens als meiden, zorgt hij voor urenlang speelplezier en brengt hij de magie van Disney tot leven in elke race.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Disney Pixar Cars Disney and Pixar Cars Glow Racers Dinoco Cruz Ramirez bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,94 voor Disney Pixar Cars Disney and Pixar Cars Glow Racers Dinoco Cruz Ramirez is gemeten op 19-07-2025. De hoogste prijs was € 28,45 op 14-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,51. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Mattel |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
Productinformatie
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Metaal |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Mattel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HPG81 |
| EAN | 0194735158539 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 3.5 cm |
| Product hoogte | 3.5 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Schaal | 1:55 |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Racewagen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 139.7 mm |
| Verpakking hoogte | 165.1 mm |
| Verpakking lengte | 41.3 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735158539 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney Pixar Cars Disney and Pixar Cars Glow Racers Dinoco Cruz Ramirez aankoopt