Disney Mickey Mouse & Friends Sticker speelset
- EAN: 8018190048353
- Categorie(n): Hobbypakketten
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:54:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je kinderen genieten van eindeloos speelplezier met de Disney Mickey Mouse & Vrienden Sticker speelset. Deze set bevat een leuke verzameling stickers met afbeeldingen van Mickey Mouse en zijn vrienden. Laat de creativiteit van je kinderen de vrije loop door de stickers te gebruiken in knutselprojecten, op tekeningen of zelfs om hun spullen mee te versieren.
De sticker set is gemaakt van hoogwaardig kunststof en wordt geleverd in een verpakking van 10 gram. De set bevat in totaal 1 sticker speelset, wat ideaal is voor kinderen vanaf 3 jaar. Met een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar kunnen zelfs volwassenen plezier beleven aan deze vrolijke stickers.
Dankzij de afmetingen van 20 cm bij 30 cm zijn de stickers geschikt voor verschillende toepassingen. Of het nu gaat om het versieren van een tekening of het personaliseren van een notitieboek, de Disney Mickey Mouse & Vrienden Sticker speelset voegt een vleugje magie toe aan elke creatie.
De stickers zijn perfect voor zowel jongens als meisjes en hebben een thema van Cartoons & Karakters. De set wordt geleverd met duidelijke Nederlandstalige instructies, zodat kinderen meteen aan de slag kunnen. Laat de fantasie van je kinderen tot leven komen met de vrolijke stickers van Mickey Mouse en zijn vrienden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Disney Mickey Mouse & Friends Sticker speelset kopen voor de prijs van € 8,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Disney Mickey Mouse & Friends Sticker speelset te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Disney Mickey Mouse & Friends Sticker speelset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,95 voor Disney Mickey Mouse & Friends Sticker speelset is gemeten op 19-01-2025. De hoogste prijs was € 8,95 op 19-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Disney |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakkingsinhoud | 1 sticker speelset |
| Personage | Mickey Mouse |
Productinformatie
| EAN | 8018190048353 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Merk | Disney |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal producten per pakket | 1 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Thema | Cartoons & Karakters |
| Type hobby | Tekenen |
| Verpakking breedte | 25 mm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 8018190048353 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney Mickey Mouse & Friends Sticker speelset aankoopt