Disney - Lilo & Stitch - Stitch - 40 cm - Pluche - Blauw - Alle leeftijden - Knuffel
- EAN: 5413538769557
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stitch is terug en klaar om wat buitenaards plezier te brengen in je leven! Met deze schattige 40 cm grote pluche knuffel, geïnspireerd op Disney's Lilo & Stitch, kunnen fans van alle leeftijden genieten van knuffels en avonturen. De blauwe knuffel is zacht, knuffelbaar en perfect om mee te spelen of gewoon lekker tegen aan te leunen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Bol.com kun je Disney - Lilo & Stitch - Stitch - 40 cm - Pluche - Blauw - Alle leeftijden - Knuffel kopen voor de prijs van € 33,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Disney - Lilo & Stitch - Stitch - 40 cm - Pluche - Blauw - Alle leeftijden - Knuffel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Disney - Lilo & Stitch - Stitch - 40 cm - Pluche - Blauw - Alle leeftijden - Knuffel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,95 voor Disney - Lilo & Stitch - Stitch - 40 cm - Pluche - Blauw - Alle leeftijden - Knuffel is gemeten op 19-11-2025. De hoogste prijs was € 44,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 22,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
| Geslacht | Unisex |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw Roze |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Lilo en Stitch |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 249 mm |
| Verpakking lengte | 431 mm |
| Verpakkingsgewicht | 514 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5413538769557 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney - Lilo & Stitch - Stitch - 40 cm - Pluche - Blauw - Alle leeftijden - Knuffel aankoopt