Disney Junior Multicolor kleurboek - Spidey and amazing friends - Marvel - geel oranje stars
- EAN: 8716745028637
- Categorie(n): Tekenen & Schrijven
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Disney Junior Multicolor kleurboek - Spidey and amazing friends - Marvel - geel oranje stars kopen voor de prijs van € 6,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Disney Junior Multicolor kleurboek - Spidey and amazing friends - Marvel - geel oranje stars te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Disney Junior Multicolor kleurboek - Spidey and amazing friends - Marvel - geel oranje stars bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,50 voor Disney Junior Multicolor kleurboek - Spidey and amazing friends - Marvel - geel oranje stars is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 6,50 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Disney |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 28 cm |
| Product breedte | 21 cm |
| Product hoogte | 0.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | oranje geel |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 kleurboek |
| Taal handleiding | Geen taal |
Character
| Personage | Spider-Man |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Boek Specials Nederland BV |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aantal pagina's | 32 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Illustraties | Zowel zwart-wit als kleur |
| Personage van toepassing | Ja |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
EAN
| EAN | 8716745028637 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney Junior Multicolor kleurboek - Spidey and amazing friends - Marvel - geel oranje stars aankoopt