Disney Frozen surprise gum - 3 stuks
- EAN: 5055114394571
- Categorie(n): Speelfiguren
Ben jij een fan van Frozen? Dan is deze Disney Frozen surprise gum echt iets voor jou! In elke verpakking vind je 3 super schattige miniatuur gummetjes van ongeveer 3/4 cm groot. Elke gum is een verrassing, dus het blijft spannend welk figuurtje je zult krijgen. Perfect voor alle Frozen liefhebbers!
Deze Frozen surprise gum is gemaakt van rubber en maakt geen geluid. Batterijen zijn niet nodig, dus je kunt er meteen mee aan de slag. De handleiding is in het Engels, maar de gummetjes spreken voor zich. Ideaal voor zowel kinderen als volwassenen.
De aanbevolen minimumleeftijd voor deze surprise gum is 4 jaar en de maximale leeftijd is maar liefst 99 jaar. De verpakking bevat 3 stuks en is kleurrijk en divers. De CE-markering garandeert de kwaliteit en veiligheid van het product.
Let op: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en moet onder toezicht van volwassenen worden gebruikt. De verpakking heeft een breedte, hoogte en lengte van elk 6 cm, met een gewicht van 0.01 kg. Een must-have voor elke Disney Frozen fan!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Disney Frozen surprise gum - 3 stuks bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,30 voor Disney Frozen surprise gum - 3 stuks is gemeten op 16-01-2025. De hoogste prijs was € 49,24 op 10-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 39,94. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Rubber |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Disney |
Productinformatie
| Materiaal | Rubber |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Disney |
| Personage | 1348946 |
| EAN | 5055114394571 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 322 |
Character
| Personage | Disney Frozen |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 3x surprise gum Frozen. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Divers |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 3 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 6 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 6 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5055114394571 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney Frozen surprise gum - 3 stuks aankoopt