Disney Frozen - Redt Olaf Woorden Raden - kinderspel - galgje
- EAN: 5055114482551
- Categorie(n): Actiespellen
Omstebeurt raden de spelers letters, om een woord te maken en Olaf weer in elkaar te zetten. Het bekende spelletje 'Galgje' maar dan omgekeerd. Leerzaam voor kinderen om hun spelling te verbeteren. Het kinderspel Disney Frozen - Redt Olaf Woorden Raden zorgt voor 15 minuten speelplezier. Het is een behendigheidspel waarbij kinderen in het Nederlands kunnen spelen. Het pakket bevat 1 spel en vereist geen batterijen. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 4 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 90 jaar is het geschikt voor zowel jongens als meisjes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | 1 spel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Disney Frozen |
| MPN (Manufacturer Part Number) | N.V.T. |
| EAN | 5055114482551 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 1348946 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 90 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 271 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 272 mm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 5055114482551 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney Frozen - Redt Olaf Woorden Raden - kinderspel - galgje aankoopt