Disney Frozen, Baby Sven sitting, 25cm
- EAN: 5413538731028
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Baby Sven, een schattig en knuffelbaar Disney Frozen figuurtje, is nu verkrijgbaar in de vorm van een zittende pluche knuffel van 25 cm groot. Met zijn trouwe en speelse uitstraling zal Baby Sven ongetwijfeld het hart veroveren van zowel jong en oud.
Deze educatieve knuffel is gemaakt van zacht pluche materiaal, wat zorgt voor een comfortabele knuffelervaring. Door zijn zorgvuldige afwerking en oog voor detail, lijkt Baby Sven net echt. Een perfect cadeau voor alle Disney Frozen fans!
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar, is Baby Sven geschikt voor zowel jongens als meisjes. Het spel is in het Nederlands en de taal handleiding is universeel, waardoor iedereen gemakkelijk met Baby Sven kan spelen.
De verpakking van Baby Sven heeft een afmeting van 123 mm breed, 75 mm hoog en 233 mm lang. Hierdoor is het ook een ideaal cadeau om mee te nemen of te verzenden naar een geliefde. Met het CE markering is gegarandeerd dat dit product voldoet aan de Europese veiligheidsnormen.
Ontdek de magische wereld van Disney Frozen met Baby Sven aan je zijde. Bestel hem vandaag nog en breng wat betovering in huis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Disney Frozen, Baby Sven sitting, 25cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,95 voor Disney Frozen, Baby Sven sitting, 25cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 25,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Disney |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Disney |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00051718 |
| EAN | 5413538731028 |
| Materiaal | Pluche |
Character
| Personage | Disney Frozen |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 123 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 233 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5413538731028 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney Frozen, Baby Sven sitting, 25cm aankoopt