Disney Frozen 100 - stickers by number - 10 puzzels sticker met nummer
- EAN: 8714274300279
- Categorie(n): Hobbypakketten
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng de magie van Disney Frozen tot leven met deze spannende set van 10 sticker puzzels! Met elk puzzelstuk geniet je van een unieke ervaring terwijl je stickers met nummers plaatst op prachtige afbeeldingen van jouw favoriete personages. Dit product is perfect voor kinderen vanaf 4 jaar en biedt urenlang creatieve en leerzame plezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Disney Frozen 100 - stickers by number - 10 puzzels sticker met nummer kopen voor de prijs van € 10,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Disney Frozen 100 - stickers by number - 10 puzzels sticker met nummer te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Disney Frozen 100 - stickers by number - 10 puzzels sticker met nummer bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,00 voor Disney Frozen 100 - stickers by number - 10 puzzels sticker met nummer is gemeten op 12-10-2025. De hoogste prijs was € 13,95 op 26-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Disney |
|---|
Productinformatie
| EAN | 8714274300279 |
| Merk | Disney |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Bevat losse glitters | Nee |
| Doelgroep | Kinderen |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 23 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8714274300279 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney Frozen 100 - stickers by number - 10 puzzels sticker met nummer aankoopt