Disney Feisty Pets - Grandmaster Funk 11 Cm Bruin
- EAN: 8711808324114
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontmoet Grandmaster Funk, de schattige aap van Disney Feisty Pets die er zo lief uitziet dat je hem wel zou willen knuffelen. Maar pas op, als je op zijn hoofd drukt, verandert zijn gezichtsuitdrukking en wordt hij plotseling een stuk minder lief! Met verschillende personages die zorgen voor angstige gezichten en grote lachen, zal deze interactieve knuffel zeker voor veel speelplezier zorgen.
Grandmaster Funk is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een hoogte van 11 cm, waardoor hij perfect is voor kinderen vanaf 4 jaar. Deze Feisty Pets aap is bruin van kleur en zal zeker de aandacht trekken van jonge dierenliefhebbers.
Met CE-markering en kwaliteitslabel voldoet deze speelgoedaap aan alle veiligheidsnormen en is hij ideaal voor zowel jongens als meisjes. Door zijn unieke karakter en interactieve functies zal Grandmaster Funk ongetwijfeld een geliefd speelgoed worden in elke kinderkamer.
Bovendien bevat de verpakking Feisty Pets 4" Monkey, waardoor het een fantastisch cadeau is voor de liefhebbers van dierenfiguren en actiespeelgoed. Met aanbevolen leeftijden tussen 4 en 12 jaar is dit speelgoed perfect voor kinderen die op zoek zijn naar spannend en interactief vermaak.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Disney Feisty Pets - Grandmaster Funk 11 Cm Bruin kopen voor de prijs van € 23,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Disney Feisty Pets - Grandmaster Funk 11 Cm Bruin te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Disney Feisty Pets - Grandmaster Funk 11 Cm Bruin bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,45 voor Disney Feisty Pets - Grandmaster Funk 11 Cm Bruin is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 23,45 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Disney |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Disney |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 8711808324114 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 32411008 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Feisty Pets 4" Monkey |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Aap |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Goliath |
| Product hoogte | 10 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 144 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8711808324114 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney Feisty Pets - Grandmaster Funk 11 Cm Bruin aankoopt