Disney en Pixar Toy Story Jessie Cowgirl Figuur - 12 beweegbare gewrichten
- EAN: 0194735356553
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Bol.com kun je Disney en Pixar Toy Story Jessie Cowgirl Figuur - 12 beweegbare gewrichten kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Disney en Pixar Toy Story Jessie Cowgirl Figuur - 12 beweegbare gewrichten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Disney en Pixar Toy Story Jessie Cowgirl Figuur - 12 beweegbare gewrichten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Disney en Pixar Toy Story Jessie Cowgirl Figuur - 12 beweegbare gewrichten is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 14,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Mattel |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Mattel |
| Personage | Toy Story |
| EAN | 0194735356553 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | JKV16 |
Character
| Personage | Toy Story |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Mattel Europa B.V. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Jessie Figuur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | JKV16 |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 22.35 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 181 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 281 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735356553 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney en Pixar Toy Story Jessie Cowgirl Figuur - 12 beweegbare gewrichten aankoopt