Eeyore, het geliefde personage uit Disney Classics, komt tot leven als knuffel van 35 cm. Deze pluche knuffel in de kleuren paars, roze, zwart en blauw is perfect voor kinderen en volwassenen die van knuffelen houden. Dankzij het kwaliteitslabel CE weet je zeker dat deze knuffel veilig is voor alle leeftijden.
Met zijn schattige uitstraling en zachte materiaal van pluche is deze Eeyore knuffel ideaal om mee te spelen of om lekker tegenaan te liggen. Het is een geweldig cadeau voor elke fan van Winnie de Poeh en zijn vrienden. Bovendien is deze knuffel wasbaar, zodat je hem altijd schoon en fris kunt houden.
De afmetingen van deze knuffel zijn 24 cm in de breedte en 25 cm in de hoogte, perfect om overal mee naartoe te nemen. De verpakking heeft een breedte van 224 mm, een hoogte van 156 mm en een lengte van 316 mm, met een gewicht van 197 g. Hierdoor is deze knuffel ook ideaal om cadeau te geven en te laten bezorgen bij vrienden en familie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Disney - Eeyore - Knuffel - Pluche - 35cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,03 voor Disney - Eeyore - Knuffel - Pluche - 35cm is gemeten op 09-12-2025. De hoogste prijs was € 26,99 op 04-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | Disney |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | WerkstraSe 1 90765 Fürth Germany |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@simba-dickie.com |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Niet van toepassing |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Paars Roze Zwart Blauw |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Ezel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Simba Dickie Group Gmbh |
| Personage | Disney Classics |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 24 cm |
| Product hoogte | 25 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +499 11 97 65 01 |
| Verpakking breedte | 224 mm |
| Verpakking hoogte | 156 mm |
| Verpakking lengte | 316 mm |
| Verpakkingsgewicht | 197 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5400868019223 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Disney - Eeyore - Knuffel - Pluche - 35cm aankoopt